O nás

Pár slov o tom co děláme a kam jdeme

U Brd. Zde vše vzniká a zde se narodili i dva zakladatelé. V současnosti tým okolo UBRD čítá víc jak desítku lidí a to jsme teprve na začátku. Vyrábět na první pohled obyčejné věci jde mnoha způsoby, ale naše cesta není obyčejná, chceme být nejlepší - ne v okrese, středních Čechách, republice, Evropě, ale nejlepší na světě a děláme pro to maximum. Nyní naše práce začíná nést první úspěchy a rozhodně neusneme na vavřínech.

Začátek nebyl a stále není jednoduchý. Ovšem když máte cíl, stále vás to žene dopředu. Naším cílem kromě kvalitních produktů jste vy, naši zákazníci. V následujících letech vám chceme přinášet ty nejlepší možné produkty do vašich kuchyní a postupně naši nabídku rozšiřovat.
Nechceme dělat sto věcí průměrně, ale jen tolik, kolik zvládneme v té nejlepší možné kvalitě. Děláme výrobky, které do vaší kuchyně přinesou kus lesa a konečně ten pravý pocit z vaření.


Každý kus dřeva má svou osobitost. Proto k němu vždy přistupujeme individuálně, stejně jako k našim zákazníkům. Když vezmete do ruky náš výrobek, ucítíte kus dřeva, který vás nezklame. Budete obdivovat přirozenost a nedokonalost dřeva stejně jako jeho precizní zpracování. Kvalitní masivní dřevo vydrží hodně ran, pádů, řezů a přesně takhle to má vypadat, žádné výrobky na rok, prostě na celý život.
Je to společná cesta - nás, vás i produktů z Brd.

 

Výroba


Vše začalo jako každá správná světová značka. U rodičů v garáži. Díky úspěchům na designerských soutěžích, vše nabralo velmi rychlý spád a garáž začala být z týdne na týden malá a tak nastal čas na nový prostor.


Naše výrobky vyrábíme ve třech různých provozovnách. Každá z nich je specializovaná na určitý druh práce. V jednom prostoru se zabýváme výrobou spárovek ze kterých je následně ve druhém provozu frézován požadovaný tvar. Než se však produkt dostane do vašich rukou, je finálně upraven na třetím místě, které je naše nejoblíbenější. Na fotografiích níže je vidět naše dílna, kde s výrobky trávíme nejvíce času.

Tiskové zprávy

4. 4. 2019

Prkénko z Brd vyhrálo Red Dot Design Award 2019


18. 3. 2019

Mladá česká firma UBRD zabodovala na mezinárodní designérské soutěži iF Design Award 2019