O nás

Pár slov o tom co děláme a kam jdeme

U Brd. Zde vše vzniká a zde se narodili i dva zakladatelé. V současnosti tým okolo UBRD čítá víc jak desítku lidí a to jsme teprve na začátku. Vyrábět na první pohled obyčejné věci jde mnoha způsoby, ale naše cesta není obyčejná, chceme být nejlepší - ne v okrese, středních Čechách, republice, Evropě, ale nejlepší na světě a děláme pro to maximum. Nyní naše práce začíná nést první úspěchy a rozhodně neusneme na vavřínech.

Začátek nebyl a stále není jednoduchý. Ovšem když máte cíl, stále vás to žene dopředu. Naším cílem kromě kvalitních produktů jste vy, naši zákazníci. V následujících letech vám chceme přinášet ty nejlepší možné produkty do vašich kuchyní a postupně naši nabídku rozšiřovat.
Nechceme dělat sto věcí průměrně, ale jen tolik, kolik zvládneme v té nejlepší možné kvalitě. Děláme výrobky, které do vaší kuchyně přinesou kus přírody a konečně ten pravý pocit z vaření.


Zakládáme si na kvalitě a precizním zpracování. Raději budeme každý produkt měsíce testovat, než trhu představit výrobek, který není na 100 % odladěný do posledního detailu. Občas nás precizní přístup brzdí od rychlého růstu, ale věříme, že to naši zákaznici ocení a my se jednou nebudeme muset stydět za nedotažené produkty.

Náš příběh si přijela poslechnout i ČT, můžete se na něj podívat zde

 

Tiskové zprávy

4. 4. 2019

Prkénko z Brd vyhrálo Red Dot Design Award 2019


18. 3. 2019

Mladá česká firma UBRD zabodovala na mezinárodní designérské soutěži iF Design Award 2019