O nás

UBRD

U Brd. Zde vše vzniká a zde se narodili i dva zakladatelé. V současnosti tým okolo UBRD čítá skoro desítku lidí a to jsme teprve na začátku. Vyrábět na první pohled obyčejné věci jde mnoha způsoby, ale naše cesta není obyčejná, chceme být nejlepší - ne v okrese, středních Čechách, republice, Evropě, ale nejlepší na světě a děláme pro to maximum. Nyní naše práce začíná nést první úspěchy a rozhodně neusneme na vavřínech.

Začátek nebyl a stále není jednoduchý. Ovšem když máte cíl, stále vás to žene dopředu. Naším cílem kromě kvalitních produktů jste vy, naši zákazníci. V následujících letech vám chceme přinášet ty nejlepší možné produkty do vašich kuchyní a časem naši nabídku rozšiřovat.
Nechceme dělat sto věcí průměrně, ale jen to nejlepší, co dokážeme. Děláme výrobky, které do vaší kuchyně přinesou kus lesa a konečně ten pravý pocit z vaření.
Každý kus dřeva má svou osobitost. Proto k němu vždy přistupujeme individuálně, stejně jako k našim zákazníkům. Nedokážeme dělat zakázkovou výrobu, ikdyž ji máme rádi, ale chceme všem dopřát to nejlepší možné a tahle práce je doufáme znát.

 

Když vezmete do ruky náš výrobek, ucítíte kus dřeva, který vás nezklame. Budete obdivovat přirozenost a nedokonalost dřeva stejně jako jeho precizní zpracování.
Kvalitní masivní dřevo vydrží hodně ran, pádů, řezů a přesně takhle to má vypadat, žádné výrobky na rok, prostě na celý život.
Je to společná cesta - nás, vás i produktů z Brd.

Tiskové zprávy

4. 4. 2019

Prkénko z Brd vyhrálo Red Dot Design Award 2019


18. 3. 2019

Mladá česká firma UBRD zabodovala na mezinárodní designérské soutěži iF Design Award 2019