Pro firmy

Neděláme sto věcí průměrně.
To, co děláme, děláme nejlépe na světě.
„U Brd vyrábíme poctivé dřevěné výrobky pro vaši kuchyň.”

UBRD pro firmy

Jsme mladá česká firma a zabýváme se výrobou dřevěných doplňků do kuchyní. Naším cílem není široké portfolio produktů, ale jen pár produktů vyrobených nejlépe jak jen to jde.

Mnozí z Vás jistě řeší i v dnešní nelehké době vánoční dárky pro klienty, zákazníky nebo kolegy. Zkuste je tedy potěšit ryze českým výrobkem s mezinárodním přesahem. Naše výrobky jim mohou vydržet při správném užívání celý život. Což se o lahvi vína říct nedá. Všechny naše produkty naleznete zde.

Naším ikonickým produktem je kuchyňské prkénko Vlajka M a Vlajka L. Tvar prkénka připomíná českou vlajku a mohl by tak být zajímavý i pro zahraniční partnery a odkazovat právě na Českou republiku. Dovolujeme si vám tedy touto cestou představit náš produkt, který vám bude dělat dobré jméno. Toto prkénko získalo čtyři světové ceny za kvalitu zpracování a design.

Prkénko jsme schopni i obrandovat věnováním nebo logem vaší společnosti, případně jinak personalizovat. Pokud Vás některých z našich produktů zaujal, můžete nás kontaktovat na email: Jiri.Kruta@ubrd.cz nebo využít kontaktní formulář na stránce kontakty.

Když vezmete do ruky náš výrobek, pochopíte,
co je pro nás dokonalé zpracování.

 

Kvalitní materiál

Pracujeme s kvalitním materiálem, primárně s americkým ořechem, který nás baví kombinovat s nerezovou ocelí. Ořech s kterým pracujeme pochází ze střední evropy. Dřevo dává našim produktům lidskost a kov naopak podtrhuje přesné zpracování.

 

Česká výroba

Celá výroba je ryze česká. Produkty vznikají ve Volenicích u Březnice na úpatí Brd. Snažíme se navazovat na lokální tradice jak již řemeslnou truhlařinou, tak v čechách kvalitním zpracováním kovu.

 

Světový design

Do klasické truhlařiny se snažíme přinášet nový pohled a do procesu výroby zapojit i design. Máme to štěstí, že hned na začátku se nám podařilo spojit se známým produktovým designerem Petrem Novaguem a věříme, že tahle spolupráce jen tak neskončí.

Kontakt

Jiří Krůta

Email: Jiri.Kruta@ubrd.cz

Telefon: +420 723 138 432

www.ubrd.cz

Prohlédnout všechny výrobky