Pro firmy

Neděláme sto věcí průměrně.
To, co děláme, děláme nejlépe na světě.
„U Brd vyrábíme poctivé dřevěné výrobky pro vaši kuchyň.”

UBRD pro firmy

Jsme mladá česká firma a zabýváme se výrobou dřevěných doplňků do kuchyní. Naším cílem není široké portfolio produktů, ale jen pár produktů vyrobených nejlépe jak jen to jde.

Mnozí z Vás jistě řeší i v dnešní nelehké době vánoční dárky pro klienty, zákazníky nebo kolegy. Zkuste je tedy potěšit ryze českým výrobkem s mezinárodním přesahem. Naše výrobky jim mohou vydržet při správném užívání celý život. Což se o lahvi vína říct nedá. Všechny naše produkty naleznete zde.

Naším ikonickým produktem je kuchyňské prkénko Vlajka M a Vlajka L. Tvar prkénka připomíná českou vlajku a mohl by tak být zajímavý i pro zahraniční partnery a odkazovat právě na Českou republiku. Dovolujeme si vám tedy touto cestou představit náš produkt, který vám bude dělat dobré jméno. Toto prkénko získalo čtyři světové ceny za kvalitu zpracování a design.

Prkénko jsme schopni i obrandovat věnováním nebo logem vaší společnosti, případně jinak personalizovat. Pokud Vás některých z našich produktů zaujal, můžete nás kontaktovat na email: Jiri.Kruta@ubrd.cz nebo využít kontaktní formulář na stránce kontakty.

Když vezmete do ruky náš výrobek, pochopíte,
co je pro nás dokonalé zpracování.

 

Kvalitní materiál

Pracujeme s kvalitním materiálem, primárně s americkým ořechem, který nás baví kombinovat s nerezovou ocelí. Ořech s kterým pracujeme pochází ze střední evropy. Dřevo dává našim produktům lidskost a kov naopak podtrhuje přesné zpracování.

 

Česká výroba

Celá výroba je ryze česká. Produkty vznikají ve Volenicích u Březnice na úpatí Brd. Snažíme se navazovat na lokální tradice jak již řemeslnou truhlařinou, tak v čechách kvalitním zpracováním kovu.

 

Světový design

Do klasické truhlařiny se snažíme přinášet nový pohled a do procesu výroby zapojit i design. Máme to štěstí, že hned na začátku se nám podařilo spojit se známým produktovým designerem Petrem Novaguem a věříme, že tahle spolupráce jen tak neskončí.

Kontakt

Jiří Krůta

Email: Jiri.Kruta@ubrd.cz

Telefon: +420 723 138 432

www.ubrd.cz

Prohlédnout všechny výrobky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení